מגה מיכשור
מדורים
בינה מלאכותית
לעמוד קודם

Insilico Medicine ממנה את מייקל בייוויץ' כסגן נשיא לפיתוח עסקי ואסטרטגיה

24/05/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות מונעת בינה מלאכותית יוצרת תוכן, מינתה את ד"ר מייקל בייוויץ', PhD, כסגן נשיא לפיתוח עסקי ואסטרטגיה. ממקומו בחוף המערבי של ארצות הברית, ד"ר בייוויץ' יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם אלכס ז'בורונקוב, PhD, המייסד והמנכ"ל, פנג רן, PhD, מנכ"ל משותף ומנהל אסטרטגיה ראשי, ומישל צ'ן, PhD, מנהלת העסקים הראשית. הוא אחראי להנעת פעילויות הפיתוח העסקי ופיתוח אסטרטגיות תפעול ברות השגה כדי לתמוך בצמיחה המתמשכת של Insilico.

ד"ר בייוויץ' הוא ותיק בתעשייה עם יותר מ-22 שנות ניסיון בתעשיית התרופות, לרבות בבדיקות נאותות ועסקאות רישוי פנימה/החוצה, תוך התמקדות באונקולוגיה, מחלות אוטואימוניות ומחלות נשימה. לפני Insilico Medicine הוא עבד עבור חברות תרופות בינלאומיות בינוניות וגדולות, כולל ITI Life Sciences, Teva Pharmaceuticals Inc, ו-EOC Pharma, ולאחרונה שימש כמנהל בכיר לפיתוח עסקי בינלאומי עבור Simcere Pharmaceutical Group, בהן היה אחראי לזיהוי הזדמנויות, ניתוח ותחזיות וכתוצאה מכך לעסקאות רישוי מרובות.

"בעת שאנו עדים להתפתחות המהירה של תעשיית התרופות ולחדשנות הדרמטית של טכנולוגיית הבינה המלאכותית, Insilico רואה ביקוש הולך וגובר לצוות פנימי ככל שצנרת נוספת נכנסת לשלב הקליני", אמר ד"ר ז'בורונקוב. "בשנה מבטיחה ומאתגרת זו עבור Insilico אנו מצפים לצמיחה מואצת הנתמכת בידי המומחיות המשולבת של ד"ר בייוויץ'".

לאחר שסיים את לימודיו באוניברסיטת קליפורניה בסנטה ברברה עם תואר ראשון במיקרוביולוגיה, המשיך ד"ר בייוויץ' את לימודיו במכון ויצמן למדע ברחובות. לאחר מכן עבד כעמית מחקר פוסט-דוקטורט במכון סאלק, שם התמקד בחלבונים ספציפיים למיאלין.

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן