מגה קלינטק
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

לגו משקיעה בעתיד בר-קיימה

18/09/2023
זמן קריאה: 1 דק'

קבוצת לגו (Lego), יצרנית צעצועים וערכות הרכבה, עומדת להשקיע 1.4 מיליארד דולרים בפעולות סביבתיות למען עתיד "ירוק" יותר, תוך כדי שהיא מציבה מטרה להגיע לאפס פליטות מזהמות עד שנת 2050. הקבוצה עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם היוזמה הסביבתית Science Based Target. היוזמה עובדת בשלבים מוגדרים שלפיהם היא מורידה את כמות הפליטות המזהמות בהדרגה. הפעילות מחולקת לכמה שלבים. לאחרונה הכריזה לגו על הורדת פליטות ב-37% עד שנת 2032, בהתאם לבסיס מטרות שהוגדר בשנת 2019.

נילס כריסטיאנסן (Niels Christiansen), מנכ"ל קבוצת לגו, התייחס למטרה החדשה: "הגעה למספרים ולנתונים בהורדת הפחמן שהצבנו לפנינו עד שנת 2032 היא בעדיפות מיידית." לפיו, המטרה של החברה היא לבחון ולקבל החלטות סביבתיות שיתרמו להפחתת טביעת הפחמן בשנים ובעשורים הקרובים. עבודה נכונה עם גורמים סביבתיים תיתן השראה לדורות הבאים של עובדי לגו ותנחיל להם ערכים נכונים.

בשלוש השנים הקרובות קבוצת לגו מתכננת לשלש את ההשקעות שלה בתחום הסביבה. ההשקעה כוללת תכנון ובנייה של מבנים ואתרים חברתיים עם שימוש מופחת בפחמן ולפי סטנדרטים סביבתיים גבוהים. לגו מתחייבת ליצור ולשמור אנרגיה מתחדשת ולשתף פעולה עם ספקים שמתחשבים בהשפעה הסביבתית.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
סרטונים
So you're a plastic bottle who wants to become a LEGO brick…
כותרת
תוכן