מגהדג'ט
חדשות
מגהדג'ט חיות מחמד
לעמוד קודם

מערכת חכמה לתקשור עם חיית המחמד

23/01/2023
זמן קריאה: 1 דק'

מערכת הכפתורים המדברים של FluentPet מאפשרת לקבל מסר טקסט מחיית המחמד. כן-כן, זו לא טעות - טקסט. אפשר לקבל הודעה מהכלב כאשר הוא רעב, רוצה לצאת או רוצה לשחק. החלום להיות מסוגל לתקשר עם הכלב מתקרב למציאות עם השקת מערכת כפתורי הדיבור החדשה של FluentPet המחוברת לאפליקציה. המוצר החדש הוא עדכון לדגם שנעשה פופולרי לראשונה על ידי כלב בשם באני.

בתערוכת מוצרי האלקטרוניקה שהתקיימה בלאס וגאס הדגימה FluentPet את מערכת התקשורת החדשה שלה לחיות מחמד - FluentPet Connect. כמו הגרסה הראשונה, למערכת החדשה כפתורים הניתנים לתכנות, שבלחיצה עליהם מושמעות פקודות קוליות. הכלב יכול ללחוץ על הכפתורים עם כף רגלו או האף. אריחים צבעוניים בצורת משושה - שהחברה כינתה "HexTiles" - מחזיקים את הכפתורים במקומם ובעלי רמזים חזותיים לכלבים לגבי מיקומו של הכפתור. אפשר להרחיב את המערכת על ידי הצמדת אריחים נוספים כאשר אוצר המילים של הכלב גדל.

כדי להשתמש ב-FluentPet, בעלי כלבים יקליטו את מילות הפקודה בקולם, כגון "מים", "בחוץ", "כדור", "משחק" ופקודות אחרות שהם רוצים ללמד את חיית המחמד שלהם. כלבים כבר יודעים מילים - כל בעל חיית מחמד יוכל לאשר זאת - אבל מה שהופך את המערכת הזו למעניינת, הוא שהכלב יכול ללחוץ על כפתור כדי להעביר מסר למה הוא רוצה. הסאונד עצמו יוצא מתחנת בסיס עם רמקול מחובר.

יש כלבים חכמים יותר מאחרים, ולא כל הכלבים יוכלו להשיג את רמת ההצלחה של באני עם מערכת כזו, כמובן. עם זאת, החברה אומרת שיותר מ-70% מהכלבים המשתמשים במערכת יקבלו בדרך כלל שני כפתורים תוך חודש - כפתור "הפעל" וכפתור "חוץ". בממוצע, כלבים לומדים עד תשע מילים עם הכפתורים, כך על פי נתוני מחקר שערכה החברה.

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן