מגה ולו
חדשות
קורקינטים
לעמוד קודם

קורקינט פיור אדוונס

16/11/2023
זמן קריאה: 1 דק'

בתחום הקורקינטים החשמליים שמתקדם ומתפתח מיום ליום, קשה למדי להפתיע את הציבור עם משהו חדשני, אבל נראה שמיזם פיור הצליח ליצור קורקינט עירוני חשמלי מרשים. לדגם אדוונס (Pure Advance) מנוע חשמלי עוצמתי של 710 ואט, כך שהכלי מסוגל לרכיבות עירוניות מאתגרות שכוללות עליות וירידות בכביש. יכולות האצה ושימוש אסרטיבי בעוצמות החשמליות מסייעות לרוכב בכל רגע.

כמה מצבי רכיבה עוזרים לנהל את הנפח של הסוללה ולנצל אותו בחוכמה. הקורקינט זמין בכמה גרסאות, כשהגדולה שבהן מספקת עד 50 קילומטרים של רכיבה. יתרון חשוב נוסף של הקורקינט הוא שהוא מוכן ומזומן לרכיבות בכל תנאי מזג אוויר, גם מאתגר, הודות להגנה נגד רטיבות וקור לפי תקן IP65. גם הגלגלים והצמיגים של הקורקינט מוכנים לרכיבות ארוכות כמובן, עם טכנולוגיה חדשה נגד תקרים ונזקים.

קורקינט אדוונס נחשב אחד הדגמים המאוזנים והעמידים ביותר בשוק. מערכת איזון אקטיבית מחזירה את מוט ההיגוי למרכז אחרי כל פנייה באופן אוטומטי. הרוכב מקבל שליטה מלאה על הקורקינט, גם על קרקע קשה לרכיבה. תאורת לד כפולה משפרת את הנראות והזמינות של הקורקינט על הכביש בלילה. גם מערכת בלימה עם בלם חשמלי רגנרטיבי (KERS) מסייעת לתחושת הביטחון.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן