מגה ולו
חדשות
אופני כביש
לעמוד קודם

אופני לאוף מאיסלנד

19/11/2023
זמן קריאה: 0.5 דק'

חברת האופניים לאוף (Lauf) רגילה לעשות דברים קצת אחרת. נתחיל מזה שבסיסה באחת המדינות המרוחקות בעולם, ובטח לא כזאת שהייתם מייחסים לה תעשייה דו-גלגלית פורחת. החברה האיסלנדית שמה לה למטרה לחשב מחדש את המסלול של ענף אופני הכביש. ידוע שיצרנים ומהנדסים בתחום אופני ההרים מכורים למהירות. גם בלאוף לא מכחישים את אהבתם לכלי רכיבה מהירים ועמידים. הייחוד של החברה, במילים שלה, הוא שכשיצרנים אחרים חושבים איך לגרום לאופניים להיראות או להרגיש מהירים, לאוף מעצבת ויוצרת אופניים מהירים.

אחד הכלים המתקדמים של החברה הוא אופני הכביש החדשים אוטהאלד (Uthald). לכלי שלדת קרבון מקורית עם העברת כבלים פנימית. חברת DT סוויס (DT Swiss) מספקת גלגלים מקוריים ש"לבושים" בצמיגים של מקסיס (Maxxis). המעתקים, הציר המרכזי ותיבת ההילוכים מורכבים מחלקים מקוריים מבית SRAM, אחת החברות המובילות בעולם לאבזור טכני של אופניים.

בלאוף מאמינים שאופניים צריכים להיות מהירים ומאוזנים. עוד מימי הפיתוח של הדגם הראשון של החברה, גריט (Grit), בשנת 2016, לאוף שואפת ללמוד מהדרך וליישם טכנולוגיות ושיטות חדשניות. אופני אוטהאלד ממשיכים את המסורת הטכנית של לאוף.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן