מגה ולו
חדשות
אופניים מיוחדים
לעמוד קודם

אופני צ'וק קורטי משנת 1977

24/05/2023
זמן קריאה: 1 דק'

קלאודיו קורטי (Claudio Corti) הוא רוכב אופניים איטלקי שנולד באזור הצפוני ההררי של המדינה. ההתבגרות באזור הזה חשפה אותו לעולם האופניים וגרמה לו להתאהב בענף. הוא בנה לעצמו מוניטין מכובד לאחר שזכה באליפות העולם לנוער בשנת 1977 ובאליפות העולם הכללית שהתקיימה בסן קריסטובל (San Cristobal) שבוונצואלה. לאחר זכייתו, הייצרן של האופניים ג'ובאני פליצולי (Giovanni Pelizzoli) החליט לקרוא לדגם הספורט החדש שלו על שם העיירה הדרום אמריקנית.

האופניים מדגם צ'וק סן כריסטובל (Ciocc San Cristobal), משנת 1977, הם הדגם המקורי שקורטי רכב עליו. הם אפילו כוללים חתימות רשמיות של קורטי ופליצולי על השלדה. היצרן האיטלקי התפרסם בענף בזכות תשומת הלב שלו לפרטים הכי קטנים ויכולת טכנית יוצאת דופן. בתור בונה שלדות, פליצולי היה אחראי לפיתוח וייצור של אופניים שזכו במדליות במשחקים אולימפיים ומכונות דו-גלגליות מקצועיות מוצלחות. השלדה של האופניים יוצרה עם צינורות מבית קולמבוס (Columbus), ובאופן כללי עשויה בגאומטריה ספורטיבית אגרסיבית.

כמו הרבה דגמים ספורטיביים מקצועיים מאותה תקופה, לאופניים ציר מרכזי קמפניולו סופר רקורד (Campagnolo Super Record). אפשר לרכוש אותם מאתר כלי הרכיבה הקלסיים Steel Vintage עם פרט מגניב אחר - חולצת הרכיבה המקורית של קונטי מאליפות איטליה לנוער. האופניים נשארו במצב טכני מעולה ומוכנים לרכיבה.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן