מגה פרמיום
חדשות
חדשות מכוניות
לעמוד קודם

במוו X5 ו-X6 החדשים בישראל

31/01/2024
זמן קריאה: 2 דק'

דלק מוטורס, יבואנית BMW, מודיעה על תחילת השיווק של דגמי הספורט-פנאי היוקרתיים X5 ו-X6. לדור החדש עיצוב מודרני, מערך הפעלה וקישוריות העדכני ביותר (OS 8.5) של היצרן, יחידות הנעה משופרות ומפרט מקומי סטנדרטי עשיר מאי-פעם.

ל-X5 פנסים ראשיים חדשים. גופי תאורת היום מעוצבים בצורת חיצים הפונים לצדדים, משמשים גם כפנסי איתות ומעניקים לחזית חתימה ייחודית. המשטח המפוסל השחור הממוקם מתחת לגריל הכליות מדגיש את רוחב הרכב ומעצים את נוכחותו. בצדדים אפשר למצוא פתחי אוורור מעוצבים, והפנסים האחוריים כוללים גופי תאורה המעוצבים בצורת האות L. גם X6 זכה לעדכון של מערך התאורה.

X5 יגיע בשתי גרסאות: 30d עם מנוע דיזל בטכנולוגיית MHEV (היברידי-מתון) בעל הספק כולל של 298 כ"ס ומומנט של 68.3 קג"מ; וגרסה בכירה, xDrive50e, עם מנוע בנזין ומערכת פלאג-אין הייבריד עם הספק כולל של 489 כ"ס, מהחזקים בקטגוריה, מומנט של 71.3 קג"מ וטווח נסיעה מרבי של יותר מ-100 ק"מ לפי נתוני היצרן. הזינוק מ-0 ל-100 קמ"ש הוא 6.1 שניות ו-4.8 שניות בהתאמה. X6 יוצע בגרסה אחת, 30d.

בלב סביבת הנהג טכנולוגיה דיגיטלית. מלבד צג קמור הכולל לוח מחוונים בגודל 12.3 אינץ' ומסך נוסף בגודל 14.9 אינץ', הדגמים קיבלו מערכת הפעלה מתקדמת בגרסה חדשה 8.5 עם Live Cockpit Plus. מערכת השמע המתקדמת תומכת ב-Apple CarPlay וב-Android Auto וכוללת עשרה רמקולים בדגם X5 30d ו-16 רמקולים מבית Harman Kardon בדגמים X5 50e ו-X6.

מערך הקישוריות שהשיק היצרן הגרמני לפני מספר שנים יהיה זמין בישראל ללא עלות. באפליקציית MY BMW (זמינה בחנויות) אפשרויות מתקדמות של שליטה, בקרה וניהול מרחוק של המכונית: מפתח דיגיטלי חכם; מידע אמין ובזמן אמת על מיקום; ביצוע פעולות מגוונות כגון צפייה במצלמות פנימיות וחיצוניות; משתמשי אפל בלבד יכולים לקשר את השעון החכם.

 

 

מאפיינים בולטים ב-BMW X5 xDrive30d: מנוע דיזל בטכנולוגיות MHEV (היברידי-מתון), שבעה מקומות ישיבה, הנעה חכמה לארבעת הגלגלים xDrive עם מערכת מתלי אוויר אדפטיביים, חבילת עיצוב M-SPORT בהשראת חטיבת הביצועים, שורת מושבים שנייה מתכווננת חשמלית, חבילת Driving Assistant Professional ומערכת סיוע בחניה Parking Assistant.

מאפיינים בולטים ב-BMW X5 xDrive50e M-Expressive: יחידת הנעה היברידית-נטענת עם טווח חשמלי מרשים של 104 קילומטרים והספק מרבי משולב של 489 כוחות סוס; הנעה חכמה לארבעת הגלגלים xDrive עם מתלי אוויר אדפטיביים; גריל כליות מואר; חישוקי 21 אינץ'; פנסים קדמיים אדפטיביים; אוורור מושבים, חימום משענות היד הקדמיות וחימום בגלגל ההגה; מערכת שמע מבית Harman Kardon; חבילת מערכות סיוע לחניה כולל עזר לנסיעה לאחור, חיישני חניה ומצלמות היקפיות 360; ערכת צלילים BMW IconicSound Electric.

מאפיינים בולטים ב-BMW X6 xDrive30d M-Expressive: מנוע דיזל בטכנולוגיות MHEV (היברידי-מתון); מערכת מתלי אוויר אדפטיביים; חישוקי 22 אינץ'; גג זכוכית פנורמי נפתח; גריל כליות מואר; חבילת עיצוב M-Sport בהשראת חטיבת הביצועים; חבילת Travel & Comfort; מחזיק כוסות עם אפשרות חימום/קירור.

מחירים כולל מע"מ לפי מחירון החברה לפברואר 2024 כולל אגרת רישוי: X5 xDrive 30d ברמת גימור M-EXECUTIVE - 690,961 ₪; X5 xDrive 50e ברמת גימור M-EXPRESSIVE - 744,961 ₪; X6 xDrive 30d - 789,900 ₪

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן