מגה בנג
חדשות
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

להביור מאונטין סייד

08/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

הלהביור החדש של מאונטין סייד (Mountain Side) הושק רשמית וכבר נהפך ללהיט מכירות. החברה מגבירה את קצב הייצור בעקבות הביקוש. אפשר להזמין אותו במגוון צבעים, ואפילו בעיצוב ובצבע לבחירה אישית. הלהביור לא מוגדר ככלי נשק. לפי החוקים של כמה מדינות בארצות הברית, ברוב המקומות הלהביור מותר למכירה ללא הגבלות שבדרך כלל תקפות לכלי נשק. זה אומר, למשל, שאפשר להזמין את המוצר עם שירות הובלה עד דלת הבית.

מבחינה טכנית, מחסנית עם מכל דלק שמזין את הלהביור ניתן להחלפה ללא חשש משפיכה או זליגה של דלק החוצה בזכות המבנה המחושב והבטוח. לא כדאי לשלב את סוג הדלק הסטנדרטי ללהביור עם חומרים אחרים כגון חומר להסרת צבע מציפורניים, אלכוהול ועוד. נרשמו כמה וכמה מקרים של כוויות ונזק גופני בגלל שימוש לא אחראי באביזרים ובציוד מסוג זה. לכן היצרן מדגיש שיש להשתמש בלהביור ולהפעיל אותו בזהירות ובאחריות.

הכלי מתאים להפעלה עם סוללות סטנדרטיות. לרוב הדגמים הטכניים מתאימות גם סוללות של די וולט (DeWalt) ומקיטה (Makita). הלהביור מופעל באמצעות מפסק מיוחד שמפעיל ומזין את הכלי.

הלהביור החדש נכנס לנישה מעניינת של כלי נשק, כזו שנשיא ארה"ב ביידן לא היה רוצה שאזרחי מדינתו ישתמשו בה. הלהביור מבוסס על דגמי רובים AR-15. בחשיבה הגיונית, אין מישהו שבאמת זקוק דווקא ללהביור. כמו שנכתב באחת מחוות הדעת באתר כלי נשק מוערך, "מאז שנת 1945 לא היה אמריקני אחד שהצטרך להשתמש בלהביור." אנשים קונים כלים מסוג זה רק משום שזה נראה מגניב. ובנימה רצינית, להביור יכול לשמש במשימות חקלאיות ועוד.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן