מגה בשטח
חדשות
חדשות טרקטורונים
לעמוד קודם

ריינג'ר של פולריס זמין באירופה

26/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

פולריס (Polaris) משיק באירופה כלי שטח חדש, טרקטורון ריינג'ר XP קינטיק (Ranger XP Kinetic). הכלי זמין בשתי גרסאות, פרמיום (Premium) ואולטימייט (Ultimate), ונמכר עם שלושה מקומות ישיבה.

בגרסת פרמיום סוללת ליתיום יון אחידה בעוצמת 14.9 קילוואט-שעות. הסוללה אמורה להספיק לנסיעות של 70 קילומטרים. בגרסת אולטימייט כמות סוללות כפולה, ולכן גם טווח הנסיעה ארוך יותר (130 ק"מ).

אופציות טעינה זמינות ונוחות נועדו להתאים לצרכים של כל לקוח. אפשר להטעין את הריינג'ר ממקור חשמל סטנדרטי. הגדרות היצרן לטעינת הסוללה מאפשרות להטעין את הכלי ביחס חשמל של שלושה קילוואט בגרסת פרמיום (טעינה מלאה תושג בחמש שעות) ושישה קילוואט בגרסת אולטימייט (טעינה חסכונית מלאה תושג בעשר שעות וטעינה מהירה תושג בחמש שעות).

לשתי הגרסאות של ריינג'ר תאורת לד קדמית, מפסקים שמשולבים בתוך הדשבורד וכיסוי מלא לפגוש הקדמי כאבזור סטנדרטי. בגרסת אולטימייט יש גם מסך מידע צבעוני של שבעה אינצ'ים עם מערכת הפעלה מקורית של החברה, רייד קומנד (Ride Command). תוספת חשובה נוספת היא מצלמה אחורית. כמובן שהרוכבים יכולים לחבר את המכשירים הסלולריים שלהם למערכות של הטרקטורון כדי ליהנות ממוזיקה ולהישאר זמינים.

לטרקטורון XP קינטיק מערכת הינע חשמלית עוצמתית שמספקת הכי הרבה עוצמה ומומנט שהיו בכלי שטח מסוג זה אי פעם. לריינג'ר יש קיבולת מרשימה של עד 1,134 קילוגרמים במשיכה, והוא מסוגל להעביר 680 קילוגרמים של משקל מטענים.

מערכת הבלימה עובדת באופן רגנרטיבי. מערכת ההיגוי נתמכת במערכת חשמלית. לריינג'ר שלושה מצבי רכיבה: חסכוני, סטנדרטי וספורטיבי. כך הרוכבים נמצאים בשליטה מלאה על הכלי בכל רגע.

כלי השטח החשמלי נוצר במפעל הבית של פולריס שנמצא בעיר אופולה שבפולין. הטרקטורון הוא פרי שיתוף פעולה עם חברת האופנועים החשמליים זירו (Zero Motorcycles).

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן