מגה דו
חדשות
אופנועים מיוחדים
לעמוד קודם

אופנועים חשמליים לילדים

14/09/2023
זמן קריאה: 1 דק'

CFMoto, מותג אופנועים וכלי רכיבה סיני, ממשיך להרחיב את סדרת הדגמים שלו. אופנועים של המותג כבר זמינים במדינות רבות ברחבי העולם, בהן ארצות הברית שבה הם צוברים פופולריות. גורמים מרכזיים להצלחה הם יחס משתלם של מחיר ואיכות, אבזור טכנולוגי מודרני וביצועים מרשימים.

בין הדגמים קיימים אופנועים מיוחדים כגון כלים חשמליים קומפקטיים שמכוונים לילדים. שני דגמים, CX-2E ו-CX-5E, מתוכננים לתת לרוכבים צעירים פלטפורמה יציבה שעליה יוכלו ללמוד לרכוב בשטח.

CX-2E הוא אופנוע שטח חשמלי קטן, ידידותי לילדים ומתאים לרוכבים בגילים מארבע עד שבע. הוא עומד על גלגלים של עשרה אינץ' ועובד ממנוע חשמלי בעוצמת 1,200 ואט. הכלים הבטיחותיים כוללים בלמי דיסק הידרוליים ומנגנון כיבוי מגנטי המכבה את האופנוע מייד במקרה של תאונה או נפילה. הדגם השני, CX-5E, מכוון לרוכבים בוגרים יותר (גילים 12-8). עוצמת המנוע עולה ל-1,500 ואט. גם הגלגלים גדולים יותר - 12 אינץ'.

מבחינה טכנולוגית, לשני הדגמים שלדת ברזל וגלגלי סגסוגת. המנועים החשמליים מורכבים מיחידות בראשלס שמחוברות לסוללות של 48 וולט ו-24 אמפר לשעה, עם סיבולת של יותר מאלף ואט לשעה. הסוללה הנשלפת מספקת עד 60 ק"מ של רכיבה על טעינה אחת. CFMoto תתחיל מכירה של דגמים חדשים באוסטרליה, מחודש ספטמבר הקרוב. המחירים הם בסביבות 1,500 דולרים לאופנוע. נכון לעכשיו, לא ידוע אם הדגמים יהיו זמינים בחלקים אחרים של העולם.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן