מגה דו
חדשות
אופנועי ספורט
לעמוד קודם

אופנוע ספורטיבי חדש מבית CFMoto

19/11/2023
זמן קריאה: 0.5 דק'

מותג CFMoto כבר קבע את מקומו בתעשיית האופנועים העולמית כאחד המותגים החמים שהגיעו בשנים האחרונות מסין. בכל פעם שהחברה מוציאה דגם חדש, הוא תופס כותרות ראשיות בתקשורת המקצועית. אחד הדגמים המתקדמים הוא האופנוע הספורטיבי 450SS שמוצג ככלי שעשוי להעלות את הרף טכנולוגי בתחום הכלים המהירים לרוכבים מתחילים.

בתערוכה הבינלאומית EICMA שמתקיימת מדי שנה במילנו שבאיטליה ונחשבת אירוע מרכזי בתעשייה, השיקה CFMoto כמה פיתוחים חדשים. אחד האופנועים החדשים שהוצגו בביתן החברה הוא הדגם הספורטיבי 800NK.

האופנוע הספורטיבי החדש יוצר כמחווה לניסיונות של המותג הסיני להיכנס לעולם המרוצים. נכון לעכשיו, CFMoto כבר מחזיקה בקבוצה מקצועית שמתחרה במרוצי Moto3. הגישה הטכנית וכוונות המותג כלפי האופנוע החדש הולכות הרבה מעבר לאסתטיקה חיצונית. הכלי קיבל חלקים ורכיבים מכמה חברות ויצרנים של רכיבים מקוריים.

מאמץ הבלימה מגיע מבלמי דיסק עוצמתיים עם קליפרים מבית ברמבו (Brembo Stylema). האופנוע קיבל גם מתלה יוקרתי עם חלקים ורכיבים מבית אולין (Ohlin), שגם אפשר לכוונן ולשנות בכמה וכמה מישורים ונתונים. גם מערכת הפליטה (פיתוח מקורי של SC-Project) יוצרה בהשראת אופנועי מרוצים.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן