מגה דו
מדורים
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

מערכות פליטה של SC

06/06/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת SC פרוג'קט (SC Project) נחשבת לאחת הגדולות והמצליחות בתחום האביזרים והרכיבים לאופנועים. ברגע שיוצא דגם אופנוע חדש, SC נמצאת בין הראשונות שמציעה מערכות פליטה ורכיבי שדרוג. גם עכשיו, כש-BMW השיקה את אופנוע הכביש החדש שלה, F900, חברת SC לא מאבדת זמן ומשיקה לא אחת, אלא שתי מערכות פליטה מקוריות לדגם החדש של BMW. לחברה עשרות שנים של ניסיון בעיצוב וייצור של מערכות. הרכיבים החדשים בולטים הן במראה החיצוני שלהם והן בביצועים הטכניים.

האביזר החדש הראשון הוא משתיק ראלי רייד (Rally Raid). זאת מערכת מושלמת לרוכבים שירצו להוסיף קצת רעש לסביבה ולהרגיש במסלול מרוצים. מערכת הפליטה החדשה של SC מאושרת לשימוש ולהתקנה לפי תקני Euro 5. זה אומר שהמערכת מותאמת לכל הדרישות העדכניות הקשורות לרמות רעש ולפליטות מזהמות. המערכת מותקנת על האופנוע באמצעות חיבורים סטנדרטיים שכבר ראינו במערכות שמותאמות לאופנועים כגון הונדה אפריקה (Honda Africa Twin), אפריליה טוארג (Aprilia Touareg) או ימאהה TT (Yamaha TT).

ב-SC טוענים, כי מערכת הפליטה החדשה קלה יותר מהמערכת הסטנדרטית שמגיעה עם האופנוע ב-800 גרם. הדבר אפשרי בזכות המבנה של המערכת, שכולה מיוצרת מטיטניום. חדשות טובות נוספות: היצרן טוען שמערכת הפליטה מוסיפה 1.6 כ"ס ו-2.0 ניוטון מטרים למומנט. כמה עולה כל היופי הזה? 692 דולרים.

ל-SC מערכת פליטה חדשה נוספת, קרובה עוד יותר לעולם המרוצים. קולטים את זה כבר בשם של המוצר, MX רייסינג (MX Racing). בהתאם לשיווק שלה כמערכת ספורטיבית היא אינה מותאמת לתקני רעש ופליטות מותרות. ואכן, מדובר באחת המערכות הרועשות. SC טוענת, כי רמת הרעש מגיעה ל-91.5 דציבלים. היא גם מוסיפה קצת יותר כ"ס ומומנט - 2.4 כוחות סוס ו-3.0 ניוטון מטרים. MX רייסינג זולה יותר מראלי רייד וזמינה תמורת 627 דולרים.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן