מגה דו
מדורים
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

קסדה מודולרית חדשה לגיבי

11/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת הכלים והאביזרים לאופנועים ולרוכבים גיבי (Givi), משיקה קסדה חדשה. קסדת X27 Tourer מותאמת בעיקר לרכיבות שטח. הקסדה משמשת כבסיס לסדרה חדשה שמכוונת לרוכבים שמחפשים אביזר הגנה נוח וורסטילי שיעזור על הכביש וגם מחוצה לו. העיצוב של הקסדה מיועד למשתמשים שמעדיפים רכיבות ארוכות. הקסדה יוצרה בעיצוב מודולרי עם משקף שנפתח עם מגן הסנטר. הקסדה מתאימה כמובן לדרישות ולתקנים הבטיחותיים העדכניים, בהם התקן החדש ECE 22.06.

בחלק הקדמי יש משקף עם עדשת פינלוק מקס ויז'ן (Pinlock Max Vision) ומשקף שמש שניתן להורדה ולפירוק. מערכת סגירה ונעילה "מיקרומטרית" מבטיחה שהקסדה תישאר נעולה ובטוחה בכל מצב. מערכת אוורור אווירודינמית ממוקמת בחלק העליון של מגן הסנטר ומשולבת עם פתחי אוויר אחוריים. מבנה כזה מאפשר זרימת אוויר קבועה וחלקה. בחלק הפנימי של הקסדה יש בד שמרפד אותה וניתן לפירוק ולשטיפה.

הקסדה זמינה בשני עיצובים גרפיים המבוססים סביב אות X גדולה בחלק האחורי. קיימות שלוש אופציות צבע זמינות: אדום ואפור, צהוב ואפור ושילוב של כחול, לבן ואדום. הקסדה החדשה של גיבי נמכרת במגוון מידות ותעלה בסביבות 325 דולרים.

גיבי היא חברה איטלקית שזכתה למוניטין חיובי כיצרנית אביזרים וכלים לאופנועים ורוכבים. מבחר המוצרים שלה כולל קסדות, לבוש מקצועי לרוכבים וכלים מגוונים לאופנועים וקטנועים כגון סבלים אחוריים ותאי מטען נוספים.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן