מגה הסעות
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

לראשונה: בדיקת טסט&דרייב לאחוז האלכוהול בדם

20/03/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת GB Pharma מקבוצת גלוברנדס, הפועלת ביבוא, שיווק והפצה בעולם ה- CONSUMER HEALTH והלייף סטייל, תחל לשווק בישראל את טסט&דרייב, בדיקה המציגה את אחוז רמת האלכוהול בגוף בנשיפה, עם תוצאות המתקבלות תוך 4-2 דקות. הבדיקה מיועדת בעיקר למי ששתה אלכוהול במידה סבירה או מועטה, ומעוניין לוודא שרמת האלכוהול בגופו אינה חורגת מהמותר בחוק.

טסט&דרייב עומדת בתקן TUV ומאושרת על ידי מעבדת TRANSCOM הבינלאומית. את בדיקות טסט&דרייב יתאפשר לרכוש בחנויות הנוחות והפנאי, ברשתות הפארם ובבתי המרקחת. עלות ערכת טסט&דרייב - 20 ₪ לערכה הכוללת שתי בדיקות חד-פעמיות.

עמרי עופר, מנכ"ל GB Pharma: "בדיקות טסט&דרייב מאפשרות לראשונה לציבור הנהגים לנהוג באחריות, בלי לוותר על הנאה משתייה משותפת עם חברים או מכוס יין או בירה במהלך ארוחה. בדיקות טסט&דרייב מאפשרות לשתות בלי להסתכן ובלי לעבור על החוק. מסקר ארצי שעשינו עולה, כי כ-50% מהנשאלים דיווחו כי מצאו עצמם נוהגים לאחר ששתו אלכוהול במידה כלשהי. יתרה מזאת, כ-47% מהנבדקים סבורים כי איכות הנהיגה אינה נפגמת עקב שתיית אלכוהול. למרות זאת, 52% מהנבדקים בסקר ציינו, כי גם לאחר ששתו אפילו מעט אלכוהול הם חוששים מבדיקת ינשוף של המשטרה. נתונים אלו מלמדים על הנחיצות בבדיקה חד-פעמית שנועדה למנוע עבירה על החוק, או סיכון בני אדם."

כניסת טסט&דרייב לשוק הבדיקות תאפשר לראשונה לקהל הרחב להבין אם הוא כשיר לנהיגה על פי חוק לאחר ששתו אלכוהול. הערכה קומפקטית ומתאימה לכל תיק או לתא הכפפות ברכב. הבדיקה אישית וניידת, ומאפשרת לכל אחד לבדוק את מצב האלכוהול בדמו לפני העלייה על ההגה. הבדיקה קלה, מהירה ונגישה.

 

לאתר טסט&דרייב הכולל הסברים מלאים וסרטון דוגמה לביצוע הבדיקה

 

 

בדיקה טסט אנד דרייב. צילום: איה ווינד

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
קבצים
סקר בקרב נהגים צרכני אלכוהול
סקר בקרב נהגים צרכני אלכוהול
כותרת
תוכן