מגה ולו
מדורים
מגה תחזוקה

מגה תחזוקה

 
12/10/2021
זמן קריאה: 0.5 דק'

לרגל יובל ה-60 להקמתה, חברת 3T מסתכלת אחורה על עשורים רבים של עשייה ברמות הגבוהות ביותר בתעשיית האופניים העולמית. לרגל מועד חגיגי זה היא תשיק בייצור מוגבל את הדרים בוקס (Dreambox), או את קופסת החלומות, מוסך אופניים נייד שמאחד בתוכו את המיטב שיש לבעלי המלאכה האיטלקים להציע.

הערכה כוללת אופניים המורכבים ממיטב החלקים: שלדת רייסמקס איטליה (Racemax Italia), שעשויה מסיבי פחמן, עם גימור חדש לרגל יובל ה-60. מערכת הינע של קמפניולו (Campagnolo), גלגלי פירלי (Pirelli), חבילה מלאה של ציוד קל משקל מבית קרבון Ti (Carbon-Ti), קסדה של קאסק (Kask), משקפי שמש של קוו (KOO), בקבוק ומחזיק בקבוק של עלית (Elite), פריטי לבוש נוספים ואפילו חולץ פקקים מהודר של קמפניולו. כל הפריטים הם ברמה הגבוהה ביותר ומעוצבים באותו מוטיב של חגיגות ה-60.

ואחרון חביב הוא המוסך הנייד. המוסך הוא בעצם ריבוע עץ שחור ומסתורי למראה עם כיתוב מהודר, שנפתח בלחיצה אחת של השלט האלחוטי. אם תפתחו אותו בחדר חשוך, המראה יהיה מרשים בהרבה הודות לאורות הלד המובנים לתוך פנים המוסך. האופניים נחשפות בעודן מחליקות החוצה ואיתן מתגלים כל הפריטים הנוספים, מסודרים כל אחד במקומו הייעודי. מה שיישאר לכם הוא להתלבש, להצטייד ולצאת לכביש. רק 60 קופסאות כאלה יוצרו. אם תספיקו להזמין, ואם יש לכם 20,000 דולר פנויים, תוכלו גם אתם להנות מקופסת חלומות חדשה.

כותרת
תוכן