מגה ולו
מדורים
ציוד ואביזרים

ציוד ואביזרים

13/12/2021
זמן קריאה: 1 דק'

המג'ישיין אלטי 1000 הוא פנס קדמי לאופניים שמשמש גם כפנס לתאורת יום (DRL). המצב הבסיסי שלו הוא תמיד פועל, והוא נותן אור בטיחות בסיסי קבוע של 55 לומנס שמגביר את הנראות ביום וגם בלילה. בנוסף, יש לו עוד ששה מצבי תאורה שונים, כשהתאורה המקסימלית של הפנס היא 1,000 לומנס, שנותן לפנס טווח תאורה של עד 320 מטר, לדברי החברה.

לפנס יש שישה מצבי התאורה. מצב ה-DLR שהוא ברירת המחדל של הפנס נותן אור מינימלי למשך 28.5 שעות, מצב אקו לשימוש ברחוב רגיל בלילה ומחזיק כ-12 שעות, מצב מדיום לרכיבה לילית שמחזיק ארבע שעות ומצב מקסימלי שנותן את כל עוצמת הפנס ומחזיק למשך קצת פחות משעתיים. ויש גם שני מצבי הבהוב שישפרו את הניראות שלכם, הראשון נותן את מלוא העוצמה ומחזיק שלוש שעות והשני חצי עוצמה ומחזיק כשבע שעות. תפעול המכשיר ידידותי מאוד, רק צריך לחיצה אחת כדי לעבור בין רמות הבהירות, ולחיצה כפולה כדי לעבור בין מצבי ההבהוב.

הפנס עשוי מגוף אלומיניום קשיח, ויש לו תושבת שמורכבת על הכידון, כך שניתן לפרק רק את הפנס ולקחת אותו איתכם. הפנס עמיד לזעזועים ולמים, ויש לו נורת מחוון שמתריעה כשהסוללה מגיעה ל-30% ול-10%. הפנס נמכר ב-70 ליש"ט שהם כ-310 ₪ באתר החברה.

20/10/2021
זמן קריאה: 1 דק'

חברת 661 היא מייצרת אביזרי הגנה לרוכבי שטח מזה 20 שנה, וממוקמת בדרום קליפורניה. החברה מייצרת את כל סוגי האביזרים, מקסדות ועד מגנים וכפפות, שמשמשים רוכבים בכל הרמות בתחרויות ומחוץ להן. אחד המוצרים החדשים הבולטים שלה הם מגני הברכיים הגמישים והחזקים ניו ריקון (NEW RECON).

המגנים הם בעלי תקן 1621-1-CE האירופאי שמבטיח שהם עמדו במבחנים מחמירים. הייחוד במגנים אלה, ובכלל במגנים של 661, הוא מבנה גמיש שמאפשר תנועה חלקה יותר. גמישות זו מתאפשרת הודות לרפידת ההגנה הנשלפת בשם D3O Ghost, רפידת מגן ניתנת לכיבוס שמיוצרת בטכנולוגיה מיוחדת המשלבת גמישות וספיגה יעילה של זעזועים.

המגן עצמו ארוך מהרגיל, ומגיע מאמצע הירך עד אמצע השוק, ומספק הגנה נוספת גם לאזורים אלה. למגן שתי רצועות סיליקון שמבטיחות שהוא יישאר במקומו בזמן הנסיעה או במקרה של תאונה. המגן עשוי מחומרים נושמים ואף מצויד בפתח אוורור מאחורי הברך. למגן מחברים מיוחדים שמאפשרים לחברו למכנסיים תואמים של 661, כדי להשיג רציפות הגנתית על כל הרגל והאגן. המגן עולה 85 דולר באתר החברה.

13/10/2021
זמן קריאה: 1 דק'

מותג הביגוד לרוכבות האופניים איריס (Iris) מציע מגוון פריטי לבוש מעוצבים ומקוריים המיועדים לרוכבות באשר הן, ביניהן האפודה לרוכבת בשם ג'אסט אין קייס (Just in Case Olive-Plum). איריס סלפנדל (Iris Slappendel), רוכבת אופניים מקצועית שזכתה במספר רב של תחרויות באירופה, הקימה את המותג בעקבות התשוקה שלה "לרכב בסגנון".

במהלך הקריירה שלה היא התנסתה פה ושם ביצירת עיצובים שונים לבגדים, ולאחר פרישתה החליטה "להרים את הכפפה" לפתוח מותג עצמאי משלה. הודות לנסיון העשיר שלה כרוכבת, היא יודעת בדיוק מה צריכות להיות התכונות של הבגד, ומה שנשאר זה רק לתת את הטאץ' העיצובי שלה.

האפודה, ג'אסט אין קייס, מציגה את הלוק המקורי של סלפנדל, בעיצוב בצבעי ירוק, זית ושזיף. שמה של האפודה מתורגם ל'רק למקרה ש...', והיא אכן קלת משקל ונכנסת בקלות לכל כיס, רק למקרה שתזדקקו לה. החלק הקדמי של האפודה עשוי מחומר דוחה מים ועמיד לרוח, עם בד מחזיר אור על הכתפיים והגב התחתון. בגב ממוקמים שני רצועות בד רשת לאוורור, פתח שדרכו ניתן להגיע לכיסי החולצה בלי להוריד את האפודה וכיס אחורי גדול. וכמובן שהאפודה מעוצבת בהתאם לסגנון היחודי של איריס, שממליצה לשלב אותה עם פריטים אחרים של המותג להשלמת הלוק.

האפודה נמכרת ב-133 ליש"ט באתר החברה, שהם כ-500 ₪.

למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty