מגה מזון
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

Kolmar BNH משיקה את HemoHIM G בטאיוואן

10/06/2024
זמן קריאה: 2 דק'

Kolmar BNH, פירמה קוריאנית מובילה לפיתוח וייצור מקוריים (ODM) של מזון בריאות פונקציונלי, חשפה הכריזה את ההיצע האחרון שלה, HemoHIM G, בטאיוואן. התפתחות זו היא חלק ממאמץ החברה להרחיב את נוכחותה בשווקים הגלובליים. HemoHIM G מייצג איטרציה משופרת של HemoHIM, המותאם במיוחד לטעמים של צרכנים בטאיוואן ובאירופה.

HemoHIM G, המותאם במיוחד ליצוא בינלאומי, עבר התאמות קפדניות בחומרים גולמיים וביחסי המרכיבים כדי לעמוד בתקנות מזון מגוונות במגוון תחומי שיפוט. הפרופילים של הטעם והארומה שונו כדי להתאים במיוחד להעדפות הצרכנים האירופים.

באפריל פורסמו ממצאי המחקר של Kolmar BNH עלHemoHIM G בכתב העת האקדמי הנחשב Toxicological Research, המוסמך ברמת SCIE. לממצאים אלה, העומדים בהנחיות ה-OECD, חשיבות עצומה שכן הם לא רק מאמתים את בטיחות המוצר לפי רגולציות של שווקים מגוונים אלא מחזקים את זכויות הקניין הרוחני באמצעות תוצאות אמינות.

HemoHIM, מוצר הדגל של Kolmar BNH, מופץ דרך השותפה Atomy. מוצר זה השיג אבני דרך מדהימות והכניס מאז השקתו יותר משני טריליון KRW במכירות מצטברות בקוריאה הדרומית ומחוץ למדינה. הצלחת המוצר מיוחסת למחקר של Kolmar BNH וליכולות הפיתוח שלה לצד אמון צרכנים מתמשך שנבנה במרוצת השנים.

שם המוצר, HemoHIM, נגזר ממיזוג של המילים HEMO (המוגלובין) ו-HIM (H - המטופויזה, I - חסינות ו-M - מודולציה). הוא מכיל תמציות שמקורן בעשבי מרפא טבעיים כגון אנג'ליקה גיגאס (אנג'ליקה סינית), Cnidium officinale ואדמונית עשבונית (יפנית) שעברו הליכי מיקור קפדניים, מלווים באמצעי בקרת איכות מחמירים.

ההישג הוא תוצאה של מאמצים משותפים בין Kolmar BNH, שהוקמה במשותף על ידי המכון למחקר אנרגיה אטומית של קוריאה, לבין Kolmar Korea, בתקציב של חמישה מיליארד וון קוריאני KRW במשך שמונה שנים.

המכון למחקר אנרגיה אטומית של קוריאה, מכון החוקר קרינה, חיזק את האמון ב-HemoHIM שכן הוא יזם מחקר למטרות הגנה עצמית. שיתוף פעולה זה, בשילוב המומחיות של Kolmar BNH בהתמסחרות וטכנולוגיית מוצר, הגיע לשיאו בפיתוח מוצלח של חומר מעורב המשפר את תפקוד מערכת החיסון.

HemoHIM זכה להכרה ממנהל המזון והתרופות ב-2006 בתור חומר הגלם הפונקציונלי הראשון המוכר בנפרד בקוריאה כמשפר התפקוד החיסוני. אירוע זה סימן אבן דרך חלוצית בפיתוח מזון פונקציונלי בקוריאה, במיוחד בנקודת זמן שבה מחקר וחומרי גלם לשיפור תפקוד מערכת החיסון היו נדירים.

Kolmar BNH מחזקת את מהימנותה דרך מחקר מתמשך ומאמצי פיתוח מאז השקת HemoHIM. החברה מקצה באופן עקבי יותר מ-2% מסך המכירות השנתיות שלה ליוזמות מחקר ופיתוח בעבור פיתוחים חדשים, ומשיגה אבני דרך ממשיות על ידי פונקציונליות לשיפור עייפות ב-HemoHIM. זה קורה שש שנים לאחר תחילת 'פרויקט HemoHIM לפיתוח טכנולוגיה בת-קיימה' בשנת 2017.

Kolmar BNH גדלה בצעדי ענק הודות ל-HemoHIM. כשהיא נרשמה בבורסה המרכזית של קוריאה, KOSDAQ, ב-2015, החברה רשמה מכירות של 236.2 מיליארד וון קוריאני KRW, ובשנה שעברה זינקה ב-145%, ל-579.6 מיליארד וון קוריאני KRW.

נציג רשמי של חברת Kolmar BNH אמר: "האהדה המתמשכת של הצרכנים ל- HemoHIM מוכיחה את הפונקציונליות שלו. נמשיך במחויבותנו למאמצי מחקר ופיתוח מתקדמים כדי לשמור על מעמדו של HemoHIM בתור מזון הבריאות הפונקציונלי המוביל בקוריאה."

 

HemoHIM G, זמין בטייוואן. צילום: Kolmar BNH

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן