מגה מזון
חדשות
חדש על המדף
לעמוד קודם

תוסף תזונה ישראלי לטיפול בכבד שומני

24/05/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם סובלים מכבד שומני, תופעה מסוכנת אשר לדעת אנשי הרפואה צריך לעשות הכול כדי לרפא אותה. גלמד, חברת תרופות גלובלית המובילה בחקר הכבד, אשר פיתחה תרופה לטיפול בכבד שומני, פנתה לחברת חדשנות מעשית הישראלית, המתמחה בפיתוח מוצרים חדשניים, כדי שתפתח לה תוסף תזונה חדשני שלא ניטל כמו תרופה אלא כתוסף מזון טעים לאכילה יומית. כך נוצר ליביבו (LIVIVO).

חברת גלמד חשפה לראשונה את תוסף התזונה החדש שפותח בחדשנות מעשית בתערוכת ויטה פוד בג'נבה - תערוכה מהגדולות בעולם לתוספי תזונה, שהתקיימה בין 9 ל-11 במאי.

סדרת תוספי התזונה Livivo פותחה על ידי חברת חדשנות מעשית עם צוות מקצועי של חברת גלמד וצוות נרחב של מומחים בעלי שם עולמי, ומביאה לעולם טיפול חדשני מקיף בכבד שומני. התוסף מאפשר לחולי כבד, הסובלים בדרך כלל מבעיות בריאותיות נלוות כגון כולסטרול גבוה, סכרת ועודף משקל, וצריכים להימנע מממתקים, קינוחים וסוכרים, ליהנות מרגע מפנק ובו בזמן להוריד את רמת השומניות בכבד.

כל תוספי המזון בסדרת LIVIVO כוללים חומר פעיל מוגן פטנט בשם STEAMCHOL, אשר מורכב משתי חומצות השומן STEARIC + CHOLIC. אלו מורידות את הדלקתיות ואת רמות השומן בכבד. הצריכה נעשית כתוסף תזונה בשני פורמטים חדשניים ומוגני פטנט שפותחו בחדשנות מעשית.

הפורמט הראשון של תוסף התזונה מגיע בצורת קוביות של חמאת בוטנים מצופות שוקולד לבן ועשירות ברכיבים התורמים לבריאות הכבד. הסובלים מכבד שומני יכולים ליהנות מרגע מתוק באמצע היום לצד קפה. הפורמט השני מגיע בצורת גבישים של חמאת בוטנים + שוקולד מריר, שאותם אפשר לפורר על כל דבר שאוהבים לאכול - יוגורט, שייק, קפה, סלט פירות וכו'. כך הם מהווים תוספת מפנקת ומעשירה בכל מנה.

לדברי טל לייזר, מנכ"לית חדשנות מעשית, "סדרת תוספי התזונה החדשה Livivo נוטלת אחריות על בריאות הכבד ובו בזמן מציגה דרך חדשה ומענגת לצרוך בריאות במיטבה. עם התועלת הבריאותית המוכחת, המבוססת על מחקרים שביצעה גלמד בעשר השנים האחרונות, אנו מביאים סדרת מוצרים שאנשים הסובלים מכבד שומני, כמו כל אדם אחר, כל כך זקוקים לו. מדובר בבשורה אמיתית ובשינוי הרגלי הצריכה שישפיע על בריאותם של מיליוני אנשים ברחבי העולם."

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן