מגה מזון
כתבות
מגה משפט מזון
לעמוד קודם

זכייני רשת באשר פרומז'רי צברו חובות

18/09/2023
זמן קריאה: 1 דק'

רשת החנויות הארצית באשר פרומז'רי לממכר גבינות איכותיות (21 סניפים ברחבי הארץ), בבעלות האחים אלי ודוד באשר, הגישה תביעה על סך 720,000 ש"ח נגד עמרי אלמגור ממושב אורות ורז נחמיאס תושב חולון, זכייני הרשת לשעבר בקניון סימול בעיר אשדוד. נטען להפרת התחייבויותיהם הבסיסיות ביותר בהסכם הזיכיון מחודש מאי 2019 לתשלום חובות לרשת בעבור סחורות ותמלוגים.

בתביעה שהוגשה לבימ"ש השלום בת"א נטען, כי הנתבעים גילו מוסר תשלומים ירוד והחלו מעכבים ולא משלמים את חובותיהם השוטפים לרשת. הרשת גילתה אורך רוח רב וחרף העיכוב המצטבר בתשלומים המשיכה לספק להם סחורות רבות לסניף שהפעילו בקניון סימול באשדוד. אלא שמחווה זו לא הועילה. הנתבעים מכרו את הסחורות, הכניסו לכיסם את תמורתן, המשיכו לעכב תשלומים ולא סילקו את חובם שתפח והגיע למאות אלפי ש"ח. הם גם הפרו את חוזה השכירות שלהם מול קניון סימול באופן שהביא לתביעה של הקניון נגדם לסילוק ידם מהחנות בקניון.

לדברי התובעת, לאחר שהתראותיה לא הועילו דבר, לא נותרה בידה ברירה, ובראשית חודש ינואר הודיעה לנתבעים על ביטול הסכם הזיכיון עקב הפרתו היסודית והנמשכת.

התובעת מציינת, כי בכל שנות פעילותה מעולם לא הגיעה למצב של הליך משפטי מול זכיין, וגם במקרה הנדון גילתה אורך רוח רב. עד היום, מדגישה התובעת, לא הסדירו הנתבעים את תשלום חובותיהם כלפיה, ומכאן נולד הצורך בתביעה זו.

 

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן