מגה תעשיות
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

ניקיסו: חסות לקונגרס המימן המרכזי גרמניה

18/09/2023
זמן קריאה: 1 דק'

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של ניקיסו (Nikkiso), נותנת חסות לאירוע של קונגרס המימן המרכזי השנה שמתקיים בגרמניה ומציגה את אסטרטגיית גידול המימן שלה לשוקי האנרגיה הנקייה בגרמניה ובאירופה.

לעסקי האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של ניקיסו יש יותר מ-50 שנות ניסיון בקריוגניקה, ועם הרכישה האחרונה של Cryotec על ידי הקבוצה, היא הגדילה מאוד את יכולתה לתמוך בשווקי המימן הצומחים באירופה ולאפשר את קיומם.

"ההובלה של Nikkiso בטכנולוגיות וביישומי מימן מתקדמים, והניסיון הגלובלי הנרחב שלנו בבניית תשתיות מימן ופיתוח פתרונות חדשניים, יתמכו ברצונה של גרמניה להאיץ את המעבר האנרגטי שלה לכלכלה נטו-אפס באמצעות מימן", אמר פיטר וגנר, מנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases.

Nikkiso Cryotec היא חלק מ-Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים וממוקמת בוורזן שבסקסוניה. העסק מתמחה בפתרונות מותאמים אישית למפעלי CO₂ ולמפעלים המייצרים גזים טכניים. יש לה יותר מ-2,000 מ"ר (21,500 רגל רבוע) של שטח ייצור ויותר מ-2,000 מ"ר (21,500 רגל רבוע) של שטח אחסון המאפשר ייצור פנימי של פרויקטים בינלאומיים רבים.

כיום Nikkiso Cryotec מפתחת פתרונות מותאמים אישית לתעשייה ולחקלאות, לתחבורה ולתנועה, לתעשייה הרפואית והפרמצבטית, לתעשייה הכימית והפטרוכימית ולעיבוד מתכות ומטלורגיה.

"החסות שלנו לאירוע קונגרס המימן המרכזי בגרמניה היא סמל למחויבות של ניקיסו להגדיל את נוכחותה בגרמניה ובשווקי האנרגיה הנקייה באירופה", אמרה קורין זייגה, מנכ"לית Nikkiso Cryotec. "בכוונתנו לתמוך בפיתוח תשתית יעילה ובטוחה לאספקת מימן, לפתח תחנות תדלוק מימן ברחבי גרמניה ואירופה ולתמוך במאמצי הסברה וחינוך ציבוריים בנוגע לשימוש במימן כמקור אנרגיה נקי."

 

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן