מגה תעשיות
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

ECMS משלימה את רכישת Arc Metal AB בשבדיה

11/02/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions (ECMS) השלימה את רכישת Arc Metal AB בהופורס, שבדיה. רכישת הנכס מוסיפה יכולות התכה ועיבוד מבוסס אגרה של ממירים קטליטיים משומשים לרכב, באירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) ומשלימה עוד יותר את פעילות מחזור המתכות היקרות העולמיות הקיימת של ECMS בסינדרפורד, בריטניה, סנקה וספרטנבורג, דרום קרוליינה וקולדוול, טקסס, ארצות הברית.

"אנו נרגשים לקבל את פני הקולגות החדשים שלנו באופן רשמי עם הרכישה המוצלחת של Arc Metal", אמר טים אינגל, סגן נשיא בכיר, שירותי מתכת יקרים ומחזור, ECMS. "כעת אנו יכולים להפנות את תשומת הלב שלנו להגדלת עסקי המחזור שלנו ב-EMEA עם מתן מענה לדרישה מוגברת מצד הלקוחות מוגברת למחזור רכבים משומשים וניצול היכולות המורחבות שלנו לעיבוד חומרים עתירי פחמן, כמו צורן קרביד המצוי בחומרים של ממירים קטליטיים משומשים לרכב".

קיבולת ההיתוך הנוספת באתר בשבדיה תשפר בנוסף את ניצולת הקיבולת של בית הזיקוק החדש בסנקה, דרום קרוליינה. ממירים קטליטיים ממוחזרים עוברים תהליך התכה ולאחר מכן מזוקקים כדי לייצר את המתכת היקרה בטוהר גבוה הדרושה לייצור ממירים קטליטיים חדשים ומוצרי קצה אחרים, וכך מספקת החברה תמיכה בכלכלה מעגלית.

בנוסף, הרכישה מחזקת את יכולתה של ECMS לספק את הפתרון Verdium עם 100% מתכת ממוחזרת שלה, תוך התבססות על איזון מסה. מתכות ממוחזרות מקבוצת הפלטינה יכולות להפחית את פליטת הפחמן בשיעור של עד 97% בהשוואה לזיקוק או כרייה של חומרים ראשוניים. קילוגרם אחד של Verdium חוסך למעלה משלושים טונות מעוקבות של פחמן, מה שמאפשר ללקוחות לאמת את הפחתת הפחמן שלהם, לעקוב אחר ההתקדמות אל יעדי הקיימות שלהם, ולעזור להפחית את פליטת המכלול השלישי שלהם. UL Solutions סיפקה אימות עצמאי מצד שלישי של שרשרת המשמורת הפיזית וחישוב מאזן המסה של Verdium.

 

למידע נוסף על עסקי המיחזור של BASF

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן