מגה תעשיות
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

Goldstar מבקשת שינוי שם ל-Green Mining Innovation

24/05/2023
זמן קריאה: 2 דק'

Goldstar Minerals Inc ("גולדסטאר") התקשרה בהסכם רכישה ומכירה לקניית 8 תביעות כרייה (פרויקט IMV) הממוקמות באזור מונטרג'י בדרום קוויבק. התביעות משתרעות על שטח של כ-4.81 קמ"ר.

ההסכם מיום 27 בינואר 2023 קובע כי שם החברה ישונה ל-Green Mining Innovation, והסימול המסחר יהפוך ל- GMI, והתאגיד יאמץ גישה אקולוגית, חדשנית וידידותית לסביבה לעבודה.

בעסקה בלתי תלויה זו החברה תנפיק 18 מיליון מניות לבעלים הנוכחיים של פרויקט IMV במחיר משוער של 0.08 דולר למניה ותשלם דמי תיווך בדמות מניות בשיעור 5%, שוות ערך ל-900,000 מניות.

החברה תמשיך בהנפקה פרטית ללא תיווך בהיקף של 500,000 דולר המורכבת מ-8,333,333 יחידות, במחיר של 0.06 דולר CDN ליחידה. כל יחידה תהיה מורכבת ממניה שכיחה אחת ואופציית רכישה אחד, כאשר כל אופציה תזכה את המחזיק בה להירשם למניה רגילה אחת נוספת במחיר מימוש של CDN $0.12 בכל עת עד שנתיים לאחר הסגירה.

כתבי האופציה יכללו סעיף האצה אם המניות ייסחרו מעל למחיר שנקבע יותר מ-20 ימים רצופים. בגין מנויים שמקורם במתווך מוסמך, החברה רשאית לשלם במזומן עמלה השווה ל-7% מסכום המנוי.

השימוש בהנפקה פרטית בתמורה יהיה עבור הוצאות עסקה (דמי בורסה, הוצאות משפט, שכר טרחת יועץ גיאולוגי) ועבור הוצאות חיפוש שייגרמו בעבודה על פרויקט IMV עבור החברה. ההנפקה הפרטית לא תהיה עסקת צד קשור והבעלים לא ישתתפו בהשמה.

לבעלי פרויקט IMV יהיו 3 נציגים בדירקטוריון התאגיד, ומדובר באנשים הבאים: אנדרה גאנה, ז'אק טרמבליי ודניאל רותייה. בסיום, גאנה יהפוך לנשיא ומנכ"ל, וטרמבליי יהפוך למנהל תפעול ראשי.

לאנדרה גאנה יותר מ-15 שנות ניסיון בתעשיית הכרייה העולמית, לאחר שמילא תפקידי ניהול בכירים במגזר זה. כמנכ"ל/PDG של Komet Resources Africa משנת 2013 עד 2019, הוא הוביל מאמצים לחזק את מעמדה האסטרטגי של החברה ואת פתיחתו מחדש של המכרה התת קרקעי Guiro בבורקינה פאסו. לפני שהצטרף ל-Komet Resources Africa, אנדרה גאנה היה מנכ"ל/PDG של Robex Inc מ-2008 עד 2013. לאחר ארגון מחדש של החברה, הוא גם השיק את פרויקט מכרה נמפלה, המפיק כיום יותר מ -40,000 אונקיות זהב בשנה.

 

 

הוא איש עסקים מוכר שביצע עד כה יותר מ -20 גיוסי חברה, בשווי כולל העולה על 44 מיליון דולר במזומן בבורסה. אנדרה גאנה למד לימודי הגנת הצרכן באוניברסיטת לאוואל בקוויבק סיטי

ז'אק טרמבליי הוא מהנדס מכרות בוגר אוניברסיטת Laval עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בפיתוח פרויקטים וניהול תפעול מכרות, כולל 20 שנה במערב אפריקה.

ז'אק עבד לאחרונה בחברת Solutions BF כיועץ כרייה המעורב בפרויקטים בבורקינה פאסו, גינאה ומאלי. לפני כן ז'אק היה סמנכ"ל תפעול עבורKOMET Resources בבורקינה פאסו, סמנכ"ל תפעול עבור ArcelorMittal Mining באלג'יריה, מנהל פרויקטים במערב אפריקה עבור Dumas Contracting ומנהל תפעול-תחזוקה עבור Nordgold בבורקינה פאסו ומנהל כללי עבור המכרה התת קרקעי Kamoto עבור Glencore ב- RDC.

מזה 30 שנה, דניאל רוטייר, קבלן חשמל לבנייה וסביבה, הוא הבעלים והמנהל של חברת DANPLEX Inc, המעסיקה 25 עובדים ומתמחה בחשמל לבניין. הוא פיתח מומחיות יזמית נרחבת בתחום זה, המכסה היבטים שונים כגון תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות חשמל, ההשפעה הסביבתית של מתקנים, ייצור ציוד באתר ורשתות תקשורת.

לחברה יש גם ניסיון רב במשאבי כרייה, לאחר שעבדה עבור חברות כמו Rio Tinto, Agnico Eagle, Suncor, Osisko, Stornoway Diamonds, ArcelorMittal.

ז'אק מרצ'נד, מהנדס יועץ בגיאולוגיה, הכין מזכר גיאולוגי על שמונה תביעות הכרייה המרכיבות את פרויקט IMV.

הסגירה כפופה לאישור רגולטורי.

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן