מגה תעשיות
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

Travelshift גייסה 10 מיליון דולר

18/09/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

Travelshift, סוכנות נסיעות מקוונת (OTA) מובילה באיסלנד גייסה 10 מיליון דולר ארה"ב כהון מבעלי מניות קיימים, ובכך השלימה גיוס מימון בסך 30 מיליון דולר.

המימון מייצג הבעת אמון מצד המשקיעים הקיימים של Travelshift במסלול הצמיחה של החברה והפוטנציאל העתידי שלה. לדברי הרשל צ'ודהרי, נשיא ומנהל השקעות ראשי בחברת GE Investment Management Co, "אנחנו גאים להמשיך ולתמוך במסע המופלא של Travelshift. המחויבות הבלתי מעורערת של החברה לחדשנות ולקוחות שבעי רצון הם המפתח להצלחת החברה, ואנו מאמינים בכל לב בפוטנציאל שלה להמשיך לשנות את תעשיית נסיעות הפנאי".

סבב הגיוס האחרון בא בעקבות השקת המדריך לאירופה על-ידי Travelshift לאחרונה, פלטפורמת נסיעות הפותרת את "הנסיעה המחוברת" בשוק נסיעות הפנאי האירופי. שירות חדשני זה, המונע באמצעות AI, מאפשר לנוסעים להזמין את כל מה שנדרש להם בצ'ק אאוט אחד ולנהל את המסע כולו באמצעות אפליקציה אחת. השירות גם מספק לנוסעים גישה לאלפי לוחות זמנים שעברו מיטוב באמצעות AI, באמצעות מה שכיום מהווה את המבחר הגדול בעולם של חבילות נופש באירופה.

"אנחנו שמחים ונרגשים מאוד להמשיך ולזכות בתמיכה ואמון מבעלי המניות שלנו," אמר דייויד סטיוארט, המנהל הכללי של Travelshift. "סבב הגיוס הנוכחי מאפשר לנו להאיץ את יוזמות הצמיחה שלנו ולהמשיך לבנות את הדור הבא של נסיעות באמצעות שימוש חדשני ב-AI ויישום AI למסירת חוויות נסיעה מותאמות אישית, רציפות וחלקות.

Travelshift מוקירה תודה לצוות המסור שלה, ללקוחותיה הנאמנים, ולבעלי המניות האיתנים שלה על תמיכתם המתמשכת ואמונתם בחזון החברה".

 

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן