מגה תעשיות
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

נורית צור רבינו - ראשת מערך התעשייה במשרד הכלכלה

02/04/2024
זמן קריאה: 1 דק'

נורית צור רבינו מונתה לראשת מערך התעשייה במשרד הכלכלה והתעשייה. צור רבינו מנהלת כיום את מינהל אזורי תעשייה במשרד הכלכלה. לפני כן שימשה כמנכ"לית אשכול רשויות גליל מזרחי וכמנכ"לית שדולת הנשים בישראל. ליש לה רקע של 16 שנים בניהול בכיר במגוון תחומי הניהול הציבורי - רשויות מקומיות, ממשלה, כנסת וחברה אזרחית.

לצור רבינו תואר שני בפוליטיקה וממשל של האיחוד האירופי מאוניברסיטת לונדון לכלכלה ומדעי המדינה ותואר ראשון ושני במינהל ציבורי מאוניברסיטת חיפה. היא מתגוררת בשנתיים האחרונות בירושלים עם משפחתה, לאחר שעברה מקרית שמונה שבה התגוררה בעשור האחרון.

בתפקידה כראשת מערך התעשייה תהיה צור רבינו אמונה על גיבוש ועדכון של מדיניות המשרד והממשלה לפיתוח התעשייה הישראלית, תוך ראייה רחבה של צרכי התעשייה כדי לשפר בין השאר את הפריון ולהתאימו למדינות המובילות ב-OECD, לבצע התאמות במבנה התעשייה בישראל לפעילות בארץ ולמגמות גלובליות, לתת מענה הוליסטי וליצור תנאי צמיחה לכל הגורמים הרלוונטיים לפיתוח התעשייה בכל שלביה.

מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, אמנון מרחב: "מערך התעשייה הוקם כדי לקדם ראייה אסטרטגית ומענה מקיף לכל צרכי התעשייה בישראל, בראשם העלאת הפריון, קידום הכשרות מקצועיות ומיומנויות העובדים ומתן יתרון לתעשייה הישראלית בזירה הבינלאומית. אני סמוך ובטוח כי נורית תוביל את מערך התעשייה באופן הטוב יותר, תוך שיתוף פעולה הדוק עם ארגוני התעשיינים, הגורמים הממשלתיים והיזמים עצמם."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן