מגה תעשיות
חדשות
ישראל בעולם
לעמוד קודם

גילת זכתה בחוזה בהיקף של מיליוני דולרים לפרויקט קישוריות לוויין בשוק הביטחוני

08/02/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

חברת גילת רשתות לוויין זכתה בחוזה בהיקף של מיליוני דולרים לפרויקט קישוריות לוויין במגזר הביטחוני. פלטפורמת ה-SkyEdge IV ומודמי ה-Taurus-M של גילת יאפשרו יכולות מתקדמות לקישור דרך לוויין של ארגון ביטחון ממשלתי מוביל.

SkyEdge IV היא פלטפורמת הדור הבא של גילת המאפשרת ריבוי-שירותים ועובדת בהרמוניה עם קבוצות לוויין מוגדרות תוכנה במסלולים שונים (GEO, MEO, ו-LEO). הפלטפורמה תומכת בתשתית ענן בטכנולוגיית Elastix-Access בכדי לספק מענה לצרכים הנוכחיים והעתידיים של קישוריות לוויין עם היכולת לתמוך ברשתות גדולות.

ה- SkyEdge IV Taurus-Mהוא מודם לווייני עם SWAP (גודל, משקל,והספק) נמוך, האידיאלי לרכבי לחימה משוריינים וכוחות קרקע. המודם תוכנן במיוחד לשווקים הצבאיים והממשלתיים ותואם לתקני MIL-STD-810, מהיר לפרישה, קל לתפעול, עמיד, ומציע תקשורת לוויינית בזמינות ובמהירות גבוהה לפעילויות נייחות ותוך כדי תנועה (SOTM).

גילת זיהתה את השוק הביטחוני כאחד ממנועי הצמיחה העיקריים שלה, ותוכנית זו היא אחת מני רבות שגילת מכוונת אליהן עם קו המוצרים המוביל שלה המיועד לשוק זה. פלטפורמת ה- SkyEdge IVשל גילת ומודמי ה-Taurus-M מספקים מענה לביקוש בשוק לציוד עמיד ומותאם לשימושים צבאיים, בעל ביצועים גבוהים, לתקשורת לוויינית בתנועה," אמר אורי נאור, סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי לשוק הביטחוני בגילת. "פלטפורמת ה- SkyEdge IVשמה את הלקוח בחזית התקשורת הלוויינית ומאפשרת לו להשתמש בקבוצות לוויין במסלולים שונים. יכולת זו מספקת ללקוחות הקצה הצבאיים את שירותי התקשורת בעלי הביצועים, האמינות והאבטחה הגבוהים, להם הם זקוקים בתקשורת חסרת גבולות."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן