מגה תעשיות
חדשות
ישראל בעולם
לעמוד קודם

לקראת הגעת העובדים הזרים מהודו: חברת הפינטק Neema חתמה על הסכם עם אחת מחברות כוח האדם הגדולות בעולם

01/04/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

חברת הפינטק הישראלית Neema, מקבוצת צור שמיר, המספקת מאז 2019 שירותים פיננסיים לאוכלוסיית העובדים הזרים בישראל, חתמה לאחרונה על הסכם עם dynamic staffing services (DSS), אחת מחברות כוח האדם הגדולות בעולם, על רקע החלטת ממשלת ישראל להתיר את כניסתם של עשרות אלפי עובדים זרים לשוק הישראלי. במסגרת ההסכם, Neema תספק לאלפי מהגרי עבודה מהודו שירותים פיננסיים, הכוללים חשבון דיגיטלי בינלאומי שיאפשר להם לשלוח כספים למשפחותיהם במדינת המוצא תוך דקות ללא צורך בחשבון בנק ישראלי, לקבל משכורות, להפקיד כספים ולבצע תשלומים בארץ ובעולם. Neema היא הפלטפורמה הפיננסית העיקרית להעברות כספים במהירות בין מדינות, כאשר כבר היום מרבית מהגרי העבודה בישראל, ומעל 70% ממהגרי העבודה מהודו בפרט, משתמשים בשירותיה. בנוסף, Neema ו-DSS יעבירו בהודו שיעורי עברית בסיסית ושיעורי היכרות עם מדינת ישראל ושוק העבודה הישראלי למהגרי עבודה טרם הגעתם לארץ. 4,000 העובדים הראשונים צפויים להגיע כבר בסביבות חודשי אפריל - מאי.

משה קמחי, מנכ"ל Neema: "מדינת ישראל צפויה לעבור את אחת המהפכות המשמעותיות ביותר בכוח האדם במשק, עם כניסתם של עשרות אלפי מהגרי עבודה לענפים השונים. מהגרי עבודה הם אוכלוסייה עם קשיים ובעיות ייחודיות שאנו באים לפתור, בראש ובראשונה בעיית ההתנהלות הפיננסית והשימוש החופשי שלהם בכסף. מאז 2019 בנינו מערכת של יחסי אמון עם קהילת מהגרי העבודה בישראל, כאשר רבים מהם משתמשים בשירותנו. אנחנו שמחים לקחת חלק במהפכת כוח האדם במשק הישראלי יחד עם DSS, ולסייע למהגרי העבודה בישראל להתאקלם בארץ".

עוז סגן, סמנכ"ל צמיחה ב-Neema: "ההסכם עם חברת DSS הוא אבן דרך בצמיחה של Neema כחברה מובילה בפינטק הישראלי ומסב לנו גאווה רבה. Neema היא החברה המובילה בעבודה ובהיכרות עם קהילת מהגרי העבודה בישראל, בפרט מהגרים מהודו. כבר 5 שנים שאנו מספקים למהגרי עבודה מכל העולם שירותים פיננסיים מתקדמים, שמקלים עליהם להתנהל כלכלית בכל תחום, ואנו שמחים לקחת חלק בקליטתם של העובדים החדשים שיגיעו לישראל".

סמיר קוסלה, מייסד חברת Dynamic Staffing Services: "אנחנו שמחים לשתף פעולה לראשונה עם חברת הייטק ישראלית ולהתניע תהליך שבסופו מדינת ישראל תהנה מכוח עבודה מקצועי, מנוסה ויעיל יותר. DSS עובדת בכ-25 מדינות ברחבי העולם, תוך חיבור בין מאות אלפי מהגרי עבודה ממדינות שונות למעסיקים רלוונטים בכלל התחומים. חברת Neema מסייעת לנו בהכשרתם של העובדים ומתן כלים פיננסים משמעותיים עבורם, שיקלו לא רק עליהם, אלא גם על המעסיקים השונים במשק, טרם הגעתם לישראל. אני מאמין שמדובר בתחילתו של תהליך ארוך שייטיב עם כלל הצדדים, וכמובן גם עם העסקים הישראלים."

 

משה קמחי ויובל גבעון - מייסדי נימה. צילום: ענבל מרמרי | עוז סגן, סמנכ"ל צמיחה ב-Neema וסמיר קוסלה, מייסד. צילום: יח"צ

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן