מגה תעשיות
חדשות
חדשות מדיקל
לעמוד קודם

Nyxoah מקדמת שותפות עם האגודה האמריקנית לאף אוזן גרון - הקרן לניתוחי ראש וצוואר

02/04/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

Nyxoah SA, חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה כי החברה חתמה על שותפות אסטרטגית להפוך למובילת תאגידים ברמת ENTerprise Circle עם האגודה האמריקנית לאף אוזן גרון - הקרן לניתוחי ראש וצוואר (AAO-HNSF). חברת Nyxoah היא חברת המכשור הרפואי הראשונה שמשתפת פעולה עם AAO-HNSF ברמה זו.

AAO-HNSF מחויבת לזהות ולהילחם במדיניות כיסוי מזיקה המאיימת על הגישה לשירותי אף אוזן גרון איכותיים - ראש וצוואר. צוות ההדרכה של האקדמיה, בשיתוף עם חבריה המסורים ושותפיה האסטרטגיים בתעשייה כמו Nyxoah, פועלים באופן פעיל עם משלמים כדי להשיג מטרה זו.

ENTerprise Circle מעניק חוויה טיפולית מהשורה הראשונה ושיתוף הפעולה יתמקד בשיפור גישת המטופלים לטיפולים פורצי דרך חדשים עבור OSA על ידי:

  • ניווט במסלול דרישות האישור המוקדם של CMS ומשלמים פרטיים;
  • הכנה לאינטראקציה עם ה- FDA ו- AMA CPT כדי להרחיב את גישת המטופלים לטיפול מתאים;
  • תמיכה בהפחתת המכשולים לטיפול חדש בגירוי עצבי היפוגלוסלי דו-צדדי (HGNS) עם הנחיות קליניות שישמשו את CMS ומשלמי ביטוח מסחרי;

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם Nyxoah, יצרנית Genio", אמר ד"ר ג'יימס דני השלישי, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל, AAO-HNSF. "עם הצמיחה המהירה של HGNS, רופאי אף אוזן גרון ממלאים תפקיד חשוב יותר ויותר בטיפול ב- OSA. מערכת Genio מייצגת את הדור הבא של טכנולוגיית HGNS וה-AAO-HNSF מצפה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם Nyxoah כדי להבטיח שלכל החולים בארה"ב תהיה גישה למערכת".

"לכבוד הוא לנו להיות חברת המכשור הרפואי הראשונה שמשתפת פעולה עם AAO-HNSF כאלופה תאגידית ברמת ENTerprise Circle", אמר אוליביה טלמן, מנכ"ל Nyxoah. "חברת Nyxoah וה- AAO-HNSF חולקים את המטרה המשותפת של להציב את המטופלים במקום הראשון ולוודא שיש להם גישה לטיפול HGNS. אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם AAO-HNSF בזמן שאנו מתכוננים להשקה שלנו בארה"ב".

האקדמיה האמריקאית לאף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר (AAO-HNS) היא אחד הארגונים הגדולים בעולם המייצגים מומחים המטפלים באוזניים, באף, בגרון ובמבנים הקשורים של הראש והצוואר. האקדמיה מונה כ-13,000 חברים.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן