מגה מזון
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

סטטוס FEMA GRAS לחלבון מתוק מבוסס

24/05/2023
זמן קריאה: 2.5 דק'

חדשנית המתיקות והטעמים העולמית סוויג'ן (Sweegen) הודיעה, כי טכנולוגיית החלבון המתוק המבוקשת ביותר שלה, Ultratia™, המבוססת על ברזאין, קיבלה את הסטטוס 'מוכר כבטוח באופן כללי' (GRAS) מטעם איגוד יצרני הטעמים והתמציות (FEMA).

"הלקוחות שלנו והתעשייה ציפו לסטטוס FEMA GRAS לברזאין שלנו, ועכשיו אנחנו מציעים אותו כחלבון מתוק שהוא כוכב קולקציית הטעמים המתוקים שלנו", אמר לוקה ג'יאנון, סגן נשיא בכיר למכירות. "אנחנו מדגימים את Ultratia המבוססת על הברזאין שלנו כחלק מקולקציית Sweetensify Flavors שתושק בתערוכת IFT First בשיקגו, 19-17 ביולי 2023."

מותגים מוזמנים לבקר את קבוצת יישומי המזון והמשקאות של Sweegen ב-IFT First, בדוכן של Sweegen, שימוקם בבניין הדרומי - S1619 - IFT, כדי לזכות בחוויה חושית וללמוד כיצד הוא יכול להשתלב בקלות במוצרי המזון והמשקאות שלהם.

Sweegen היא הראשונה שזכתה במעמד FEMA GRAS ומייצרת ברזאין באופן מסחרי ברחבי העולם. הייעוד חשוב, מכיוון שהוא מאפשר ליצרנים להשתמש ב-Sweetensify Flavors של Sweegen בביטחון, בכלל זה החלבון המתוק החדש המבוסס על ברזאין בנוסחות המוצרים שלהם.

המאפיינים הייחודיים של ברזאין הופכים אותו למיוחד, ומסחורו בקנה מידה גדול היה מאתגר עד כה. ברזאין הוא חלבון מתוק נדיר שמקורו בפרי הצמח המטפס המערב אפריקני, אובלי. כדי לייצר ברזאין בר-קיימא, Sweegen משתמשת בתהליך תסיסה מדויק קנייני שיוצר מרכיבים נקיים בטוהר גבוה.

"ציון דרך חשוב זה ביצירת מזון ומשקאות משמעו ש-Sweegen עומדת בהבטחתה למותגים שפותחים דלתות לטכנולוגיה מתקדמת הניתנת להרחבה לצורך יצירת מזון ומשקאות טובים יותר לכולם", אמר האדי עומרני, סגן נשיא לענייני טכנולוגיה ורגולציה. "סטטוס FEMA GRAS הוא עדות לבטיחות של ברזאין כמשנה טעם שהלקוחות שלנו יכולים לסמוך עליו כדי לחקור פתרונות מווסתי טעם חדשים ומלהיבים."

 

 

אוסף כלי הטעם Sweetensify Flavors מיועד לאפנן, לשפר ולווסת מגוון של תכונות טעם. הדבר עשוי לעזור למותגים לדחוף את גבולות החדשנות למוצרים בריאים יותר. איכויות הפורמולה המצוינות של הברזאין העניקו השראה ל-Sweegen להשיק את Sweentisify Flavors באפריל 2023. מדובר באוסף כלי טעם חדש בכיכובו של החלבון המתוק החדש Ultratia המבוסס על ברזאין, הכולל גם טאומטין II וחלבונים ייחודיים אחרים.

"קבוצות פיתוח המוצר של Sweegen גילתה סינרגיות יוצאות דופן בין Sweetensify Flavors לבין מערכות Sigature Stevia שלנו", אמר קייסי מקורמיק, סגן נשיא לחדשנות גלובלית.

לחלבונים מתוקים כגון ברזאין יש זיקה לקולטני טעם על הלשון, במיוחד לקולטן המכונה T1R3, הקשור גם לתפיסת האוממי ולתפיסת המתיקות. בעזרת תכונה ייחודית זו, Sweetensify Flavors תאפשר למפתחי מוצרים לשמור על איכות הטעמים והמתיקות האופייניים תוך הפחתת כמות הסוכר שבה הם משתמשים במוצרים.

"Ultratia מבוסס הברזאין של Sweegen קיבל משוב נהדר מהלקוחות בשלב הטעימות", אמר מקורמיק. "העיתוי של סטטוס FEMA GRAS עולה בקנה אחד עם ההשקה של Sweetensify Flavors של Sweegen, המציע את החוויה החושית הטובה ביותר במוצרים טובים יותר לכולם."

Sweegen קיבלה לאחרונה סטטוס FEMA GRAS לטאומטין II, חלבון מתוק המשלים את הברזאין. עם התוספת של ברזאין, Sweegen ממשיכה להרחיב את פורטפוליו הטעמים הבטוחים, היעילים מווסתי הטעם שלה, שיכולים לעזור ליצרני מזון ומשקאות לעמוד בדרישה למוצרים בריאים וטעימים יותר כדי להתאים להתייחסויות ההוליסטיות של הצרכנים לבריאות.

https://sweegen.com/sweetensify/

----------

----------

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן