מגה דו
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

ימי הדגמות לאופנועי שטח גאס גאס והוסקוורנה

22/05/2023
זמן קריאה: 1 דק'

דור 3.0 של ימי הדגמות שטח יוצא לדרך. כעשור לאחר שהחלו מכירות אופנועי השטח בשטח, וארבע שנים אחרי פתיחת מרכז השטח בסניף מודיעין, קבוצת עופר אבניר, יבואנית גאס גאס והוסקוורנה בישראל, משיקה את דור 3.0 של הדגמות הרכיבה בשטח. עופר אבניר תזמין בעונת השטח הקרובה את כל רוכבי האנדורו הישראלים להכיר את דגמי הוסקוורנה וגאס גאס החדשים במסגרת בליץ הדגמות ורכיבות של שני ימי הדגמות בשבוע, כל שבוע, מדי שלישי ושישי.

את ימי ההדגמות בשטח תפיק חברת ד.נ.א אדוונצ'ר, ונציגי עופר אבניר יעניקו שירות אישי לכל רוכב. בימי ההדגמות יתקיימו רכיבות, כל שבוע באזור אחר בארץ. נציגי המכירות של עופר אבניר יצוידו באייפדים המחוברים למערכת ה-CRM של החברה. כך הם יידעו מה במלאי, מה האבזור הפוטנציאלי ויוכלו להתאים את האופנוע לרוכש.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק דו-גלגלי בעופר אבניר: "באופן החדש שבו נפעל בשטח, אנו למעשה מעניקים לרוכב יותר תשומת לב ומקשיבים לצרכיו. מטרתנו היא לעבור פעם בחודש בכל אתרי הרכיבה הפופולריים בישראל בשטח."

הפעילות החלה ב-19 במאי ותתקיים עד סוף חודש ספטמבר. ימי ההדרכות והרכיבות יפוצלו כל פעם לפי מותג אחר (גאס גאס והוסקוורנה בנפרד) ויתקיימו מדי שבוע באזור אחר בארץ.

נפתחה קבוצת וואטסאפ ייעודית לרוכבי האנדורו בארץ, שבה אפשר להתעדכן בימים ובמיקומים.

 

קישור לקבוצת הוואטסאפ

 

צילום: אסף רחמים

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן