מגה משאיות
חדשות
חדשות חשמליות
לעמוד קודם

הזמנת שיא למשאיות וולוו חשמליות מאוסטרליה

28/02/2023
זמן קריאה: 1 דק'

חברת התובלה האוסטרלית Team Global Express, חתמה לאחרונה על הזמנה ל-36 משאיות חשמליות מבית וולוו. זו הזמנת המשאיות החשמליות הגדולה ביותר של וולוו עד כה באוסטרליה. המשאיות יגיעו לרחובות סידני עוד ברבעון הראשון של 2023.

ממשלת אוסטרליה הודיעה על מחויבותה לפליטות נטו אפסיות עד שנת 2050. ענף התחבורה אחראי ל-19% מפליטת הפחמן של אוסטרליה, ו-38% מזה מגיעים מתובלת מטענים בכבישים. כיוון שכך, הממשלה מגבירה את הלחץ על התעשייה לבצע את המעבר לחשמל.

ענקית המטענים האוסטרלית ביצעה כעת הזמנה ל-36 משאיות וולוו חשמליות מדגם FL. המשאיות מיועדות להפצה עירונית, ויש להן כושר העמסה של 5.5 טונות ביישום זה. הן ייהפכו לחלק מצי האיסוף והמשלוח של חברת Team Global Express בסידני.

וולוו טראקס היא יצרנית המשאיות העולמית היחידה עם מגוון שלם של משאיות חשמליות בייצור סדרתי כבר היום. היעד של החברה הוא שמחצית מהמכירות העולמיות של משאיות חדשות יהיו חשמליות עד שנת 2030.

מפרט טכני של וולוו FL Electric: משקל כולל של 16 טונות, ארבע חבילות סוללות של 66 קילוואט להגדלת הטווח וביצועי טעינה משופרים, מערכת הנעה חשמלית במתח 600 וולט עם מנוע יחיד ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת שני הילוכים.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן