מגה משאיות
חדשות
חדשות חשמליות
לעמוד קודם

וולטה טראק חוזרת לייצר משאיות חשמליות

09/06/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

אחרי פשיטת רגל מהדהדת, חברת וולטה טראקס חוזרת לייצר משאיות חשמליות. יצרנית המשאיות מתכננת קאמבק מתוקשר למשאיות ירוקות בשווקים נבחרים באירופה (בריטניה, צרפת, גרמניה, סקנדינביה) בבעלות חדשה, תוך הסתמכות על מודל עסקי פשוט ויעיל יותר. החברה החדשה, Volta Commercial Vehicles Ltd, רשומה בבריטניה, ופעילות ההשקה מחדש מתבצעת כעת עם צוות של כ-150 עובדים.

מסוף שנת 2023 קיבלה החברה תמיכה פיננסית מחברת Luxor Capital. שתי החברות עבדו עם צוות מנוסה כדי להזרים הון ל-Volta Trucks ולפתח תוכנית עסקית פשוטה ויעילה בהון.

החברה נלהבת להחזיר כלי רכב חשמליים לרחובות ערי אירופה. על סדר היום נמצא ייצור סדרתי של גרסאות 16 ו-18 של Volta Zero, מתוזמן לעמוד בתקני GSR-2 (דרישת בטיחות כללית) שנכנסים לתוקף בחודש יולי.

ניסויים על ידי לקוחות בפעילות ממשית החלו בבריטניה, עם צי גדול יותר של כלי רכב זמין ברבעון השני שיכסה גם את גרמניה, צרפת, מדינות נורדיות ואוסטריה. כמו כן יש תכנון משותף עם חברת Steyr Automotive באוסטריה לחדש את הייצור הסדרתי מאוחר יותר השנה.

בחברה מחפשים לאשר הזמנות עם לקוחות קיימים, להרכיב מחדש את שרשרת האספקה, להשלים סבב גיוס כספים מכריע ולהבטיח שרכבי הסדרה מוכנים למשלוח. נכון לעכשיו, החברה בעיצומם של דיונים עם כל הספקים והשותפים כדי לאפשר מטרות אלו.

בחודשיים האחרונים ניתחו שתי החברות את התוכנית העסקית המקורית, ועבדו קשה כדי לפשט את המודל העסקי עם התמקדות חזקה במהירות חדירה לשוק, יעילות הון ורווחיות. משאיות וולטה החדשות יספקו מוצר חדשני של 'שלדה-קבינה' הנתמך על ידי היצע תחזוקה, שירות מותאם ושותפויות עם בוני מרכבים מוסמכים. בחברה מאמינים שהדבר יתמוך באופן הטוב ביותר בצרכים המיידיים של הלקוחות ויקל את המעבר לחשמול.

בד בבד החלה החברה בניסויי חוויית המשתמש בבריטניה עם צי של 15 משאיות Volta Zero הפועלים בבריטניה, בגרמניה ובצרפת. כלי רכב אלו יהיו זמינים ללקוחות לשימוש בשטח, והם צעד חשוב להנעת אימוץ רכבים מסחריים חשמליים. באשר לשרשרת האספקה, החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם כל אחד מיותר מ-100 הספקים שלה כדי לפתח תוכניות אישיות לחידוש משלוחים בהתאם לתוכניות הייצור.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן