מגה משאיות
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

דאף: משאיות חדשות לעבודות תשתית

02/01/2023
זמן קריאה: 2 דק'

חטיבת המשאיות של דאף השיקה לאחרונה שני דגמי משאיות המיועדים לעבודות תשתית תובעניות. הדגמים XDC ו-XFC החדשים חולקים אותו מבנה של XD, דגם שהוכתר בתואר משאית השנה הבינלאומית לשנת 2023. הדגמים XDC ו-XFC מותאמים במיוחד ליישומים בענף הבנייה. המשאיות זמינות בתצורה של שניים שלושה וארבעה סרנים, עם הנעה רגילה או הנעה כפולה.

לדגמים XDC ו-XFC זווית גישה גדולה של 25 ס"מ ומרווח קרקע גבוה של 33 עד 39 ס"מ - בהתאם למפרט. למשאיות הבנייה תכנון יציב, פגוש פלדה חזק בן שלושה חלקים, סורג עם פסים שחורים ופלטת הגנה לרדיאטור פלדה כסטנדרט. שני הרכבים הם בסיס אידיאלי למטפטפים, מערבלי בטון, הרמת קרסים ופחחות.

הדור החדש של XDC ו-XFC מופעל עם מנועי PACCAR MX-11 ו-MX-13 חדשים עם הספקים של עד 390 קילוואט/530 כ"ס.

לכל רכבי הבנייה של DAF תיבת הילוכים אוטומטית TraXon כסטנדרט, הכוללת מצב שטח לביצועי העברה אופטימליים בשטח מאתגר. החלפת ההילוכים מהירה במיוחד ונעשית במהירויות מנוע גבוהות, כדי לשמור על מומנטום בשטח כבד או גבעות. ל-XDC ול-XFC בחירת הילוכים אוטומטית של הנעה, ASR Off ו-Rock Free החדשים, כדי לנוע בתנאים חלקים ולהקל נדנוד מהיר, ולעזור לחלץ את הרכב בנסיבות קשות במיוחד.

המשאיות תוכננו להיות ידידותיות לבוני מרכבים. הן נתמכות על ידי הפריסה הגמישה ביותר של רכיבי השלדה, כגון EAS (מערכת טיפול לאחר פליטה), תיבת סוללות ומכלי אוויר, וכן זמינות של מגוון שלם של הינע PTO, מחברים להצמדת מרכבים וכדומה.

לדור החדש של DAF XDC ו-DAF XFC שמשה קדמית גדולה וחלונות עם קווי מתאר נמוכים במיוחד לשיפור שדה הראייה של הנהג. כאופציה זמין חלון ייחודי, אשר בשילוב עם מושב מתקפל, מאפשר שדה ראייה ללא הפרעה של הולכי רגל ורוכבי אופניים. גם לוח המחוונים מסוג DAF Vision שופר לתצוגה מלאה לנהג.

את המשאיות אפשר לצייד כאופציה במערכת ראייה דיגיטלית של דאף, המחליפה את המראות הראשיות והמראות עם הזווית הרחבה. ה-Corner View המעולה מספק שדה ראייה מרבי, עם 285 מעלות על האזור סביב עמוד ה-A של תא הנוסעים בצד הנהג.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן