מגה מוסך
מדורים
ציוד ואביזרים

ציוד ואביזרים

 
30/09/2021
זמן קריאה: 1 דק'

שני השואבים של גארדייר (Guardair) נועדו לנקות עובדים ומקום עבודתם בסביבה עם חומרים דליקים. החברה אומרת שעמדת הניקוי האישית ומכונת ה-VAC שלה זמינות כעת בגירסאות מטען שאינו חשמלי (NED). שני סוגי המכונות נבנו על ידי רכיבים מוליכים חשמלית שמדכאים את ההצטברות של חיובים סטטיים, והם אידיאליים לשאיבה של חומרים דליקים שנמצאים לרוב בסביבות ייצור, כימיקלים ומיתקני עיבוד מזון.

היחידות מופעלות על ידי אוויר דחוס סטנדרטי ובעלות שואב פניאומטי בעל יעילות גבוהה ומכולה סטטית מוליכה של 5.5 גלון. ללא מנוע חשמלי שיכול להישרף, היחידות האלו כמעט אינן מצריכות עבודות תחזוקה. שתיהן יכולות להיות מותקנות על קיר או משטח אנכי אחר כדי לחסוך מקום בחנות. הן עוצבו במיוחד כדי לנקות אבק דליק, אבקות וצ'יפים מגוף ומבגדי העובדים.

מכונת ה-VAC תוכננה ליישומים יבשים ומכילה זרנוק סטטי מוליך וכלי ניקוב מאלומיניום כדי לשאוב בבטיחות חומרים דליקים ממכונות, מציוד ומסביבת העבודה. "מנועים או סוויצ'ים בוואקום חשמלי יוצרים לעיתים קרובות קשתות או ניצוצות", אומר טום טרמבליי, נשיא גארדייר. ואלו עלולים לגרום פיצוץ במקומות נפיצים ורוויי אבק. לעומת זאת שואבי האבק מסוג NED אינם מפיקים קשתות או ניצוצות, מלבד דיכוי של מטענים חשמליים סטטיים, ולפיכך מציעים אלטרנטיבה בטוחה לשואבי האבק הקונוונציונליים אשר מונעים על ידי חשמל.

 

 


מקור: www.auotoserviceprofessional.com

19/09/2021
זמן קריאה: 1 דק'

חברת דנה הכריזה על שיפורים במוטות הכונן של סידרת Spicer SPL, בהם יעילות וביצועים משופרים. החברה הודיעה על שיפורים במנועי ההפעלה של סידרת SPicer® SPL® לשיפור היעילות הכוללת והגברת הביצועים.

שיפורי המוצר יהיו זמינים באופן מידי לסידרת SPL בגודל בינוני, ועדכונים לסידרת SPL הכבדה צפויים להיות זמינים בסוף אביב 2020. כל המוטות החדשים והמרכיבים הקשורים אליהם יוחלפו עם מוצר SPL הנוכחי בשוק.

דנה ביצעה שיפורים בסידרת SPL הבינונית שלה, בכלל זה עלייה בדירוג המומנט המרבי של עד 15 אחוזים בעבור דגם SPL170 ועלייה של עד שבעה אחוזים לדגם SPL140. עליות אלה מושגות ומאושרות באמצעות בדיקות קפדניות, שיפורים בטכניקות אנליטיות, תהליכים וחומרים משופרים ובדיקה נרחבת של מוצרים תחרותיים. ב-SPL הבינוני המשופר מספר יישומים, הוא ומאפשר הזמנת שימוש ושימוש בציר נהיגה אופטימלי, תוך שיפור היעילות והעלות.

סידרת SPL הכבדה, 170 ו-250, תשלב התפתחות נוספת של עיצוב חותם משופר ופטנט, לעמידות מורחבת. חבילת האיטום המורכבת החדשה תעניק התנגדות רבה יותר להשפעת הסביבה ותאריך את הביצועים.

https://www.dana.com/newsroom/press-releases/dana-announces-enhancements-to-spicer-spl-series-driveshafts-providing-improved-efficiency-and-performance/

13/09/2021
זמן קריאה: 1 דק'

חברת אסקו ((ESCO מציגה שני מוצרים לוויסות לחץ האוויר לכלי אוויר ומשאבות מונעות הידרואלית. שני ערכי PSI מוגדרים מראש מתוכננים להארכת חייהם של הכלים והציוד ודבקים בלחץ האוויר המומלץ של היצרנים לטובת שימוש בטוח ומדויק.

חלק 10609 מצטמצם ל-PSI 90 וחלק 10601 מצטמצם ל-PSI 110. לפי ESCO, רוב כלי האוויר פועלים בדרך כלל ב-PSI 90, ואילו מרבית משאבות האוויר ההידראוליות פועלות על PSI 110. המוצרים החדשים נועדו לספק פתרון להשפעות המזיקות של כלים פניאומטיים בלחץ יתר. הסיכון בהפעלת ציוד בלחץ יתר נע בין חותמות מפוצצות להרס מוחלט של מנוע אוויר. מלבד זאת מפחית לחץ האוויר מספק זרימה קבועה של אוויר מוסדר ברמת דיוק של 10% בקירוב כדי לספק לחץ הפעלה מדויק בכל שימוש.

תיקון או החלפה של משאבה המונעת באמצעות אוויר או באופן הידראולי הוא תיקון יקר, ויש עלות נוספת של השבתת ציוד. במעטפת האלומיניום עם חלקים נגד קורוזיה מצוידת בפילטר פנימי המונע מפסולת ומחלקיקים אחרים לזהם ולסתום את המנגנון הפנימי של מנוע אוויר.

כותרת
תוכן