מגה ולו
חדשות
חדשות מהעולם

חדשות מהעולם

09/12/2021
זמן קריאה: 1.5 דק'

חברות הביטוח Micro Insurance Company (MIC) ו-Bikmo משתפות פעולה כדי לספק פתרונות דיגיטליים לעידוד התוכנית "אופניים לעבודה" (Cycle to Work) באוסטריה. MIC מביאה לשותפות את מומחיות החיתום שלה, עם היכולת לספק פתרונות למקרי שימוש ספציפיים מאוד, שאינם מסורתיים. Bikmo, אינשורטק אירופית המתמחה בביטוח אופניים, תשלוט במכירות המוצרים ותטפל בתביעות.

התוכנית "אופניים לעבודה" היא יוזמה לקידום נסיעות בריאות יותר לעבודה וממנה, תוך הפחתת זיהום הסביבה. היא מאפשרת למעסיקים להשאיל אופניים לעובדים (או לקדם הלוואה לרכישת אופניים) כהטבה פטורה ממס. התרחיש מנצח בכל החזיתות: אם העובדים ירכבו על אופניים לעבודה וממנה, הם יהיו בריאים יותר, וכך יפחת הסיכוי לימי מחלה. זה גם אומר שהמעסיקים יוכלו לספק פחות מקומות חניה לרכב, והדבר יקטין את העלויות שלהם ויתרום לאיכות הסביבה. לבסוף, לעובדים המחפשים חלופה לתחבורה ציבורית בעידן הקורונה ואחריו, רכיבה על אופניים לעבודה היא אפשרות טובה.

כדי להגביר את האטרקטיביות של תוכניות אופניים לעבודה באוסטריה, MIC ו-Bikmo עיצבו מוצר אחריות שירות המוטמע בהלוואות האופניים שניתנות בידי המעסיקים. מוצר מבוסס ביטוח זה מאפשר לעובדים לקחת את האופניים שלהם לבדיקה ושירות מדי שנה. הביטוח גם מעניק שקט נפשי למעסיקים, בידיעה שאם עובד זקוק לתיקון או החלפה לאופניים שלו, הם מכוסים. במילים אחרות, העלות של נסיבות בלתי צפויות הקשורות לאופניים לא תהיה הסיבה לכך שעובד יפסיק לרכוב על אופניים לעבודה. האחריות המובנית פירושה שאפשר לטפל בכל צרכי שירות האופניים ולחזור לפעולה במהירות.

למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty